Podcast „Z archiwum fonicznego” – odc. 3 „Agnieszka Osiecka”
Oddział: , Dodano: 3 maja 2011

Przedstawiamy kolejny odcinek podcastu „Z archiwum fonicznego”, a w nim archiwalną wypowiedź Agnieszki Osieckiej. O spotkaniu z poetką mówi starszy kustosz Maria Dorota Pieńkowska, autorka nagrania. Rozmowa pochodzi z 1986 roku.

Posłuchaj:

Muzeum Literatury jest w posiadaniu katalogu 3500 nagrań wizualno–fonicznych, z czego ponad 2000 to taśmy szpulowe, na których znajdują się rozmowy z ludźmi kultury, zapisy fragmentów prozy i poezji, czytanych przez samych autorów.