Muzeum Literatury: Ksiazka
ISBN: 83-89378-17-5
Format: 30 cm x 21 cm
Okładka: miękka
„Maria Pawlikowska-Jasnorzewska. Portret poetki z Kossakami w tle”

Folder w formie przewodnika po wystawie, którą zaprojektowano według kolejnych etapów twórczości Poetki. Poczynając od „Kossakowskich przedwojennych ech…”, wprowadzających nas do pracowni malarskiej Kossaków, kolejne sale wystawy otrzymują nazwy tomików poezji Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej – „Niebieskie migdały, Różowa magia”, „Pocałunki”, „Dancing”, „Róża i lasy płonące” i ukazują rozwój jej poezji. Folder zawiera wszystkie utwory Marii Pawlikowskiej, które wykorzystano na wystawie oraz bardzo udane fotosy z poszczególnych sal ekspozycji.

Wszelkie publikacje Muzeum Literatury można zamawiać: Ilona Lewandowska, kancelaria@muzeumliteratury.pl
Tel. 22 831 40 61 wew. 117

W sprawach merytorycznych dotyczących publikacji i wydawnictw prosimy o kontakt z Działem Wydawniczym: wydawnictwo@muzeumliteratury.pl. Tel. 22 831 40 63
Pozostałe wydawnictwa: