Zmiana czasu pracy Muzeum Literatury i oddziałów
Fot. Bartłomiej Kwasek
Oddział: , Dodano: 29 września 2018

Szanowni Państwo,

Muzeum Literatury będzie nieczynne w dniach 1-3 listopada. Zapraszamy 4 listopada w godzinach 11:00 – 17:00.

Muzeum Witolda Gombrowicza będzie nieczynne w dniach 1-3 listopada. Zapraszamy 4 listopada w godzinach 10:00 – 17:00. Dodatkowe informacje o czasie pracy Muzeum Gombrowicza – zobacz

Muzeum Władysława Broniewskiego w związku z pracami porządkowymi na grobie swojego patrona będzie nieczynne w dniach 31 października – 4 listopada.

Muzeum Andrzeja Struga oraz Muzeum Marii Dąbrowskiej będą nieczynne w dniach 1-4 listopada.