Zaproszenie do złożenia oferty na obsługę prawną
Oddział: , Dodano: 15 czerwca 2016

Muzeum Literatury zaprasza do złożenia oferty, której przedmiotem jest obsługa prawna związana z realizacją zadania pt. „Rewaloryzacja siedziby głównej Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza w Warszawie – etap I dokumentacja”.

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:

Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza w Warszawie realizuje zadanie pt. „Rewaloryzacja siedziby głównej Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza w Warszawie – etap I dokumentacja”. Celem Zamawiającego jest:
⎯ uzyskanie kompletnej dokumentacji projektowej rewaloryzacji siedziby głównej Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza w Warszawie zgodnie z postanowieniami Umowy
Nr 07/A/04/2016 zawartej w dniu 4 kwietnia 2016r. z konsorcjum przedsiębiorców Maria Roj, Paweł Dadok, Michał Rogowski, Mariusz Maury (Projektanci). W załączeniu skan umowy
⎯ pozyskanie dofinansowania z funduszy europejskich na realizację robót budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej rewaloryzacji siedziby głównej Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza w Warszawie. Przewidywana wartość robót budowlanych 27.700.000 zł,
⎯ przeprowadzenie konkursu na scenariusz i koncepcję projektu plastycznego wystawy stałej Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza (powyżej 30.000 euro),
⎯ wykonanie projektu Systemu Informacji Wizualnej (poniżej 30.000 euro),
⎯ przygotowanie dokumentów do wniosku o dotację UE m.in. Studium wykonalności, analiza popytu, inne (poniżej 30.000 euro).

W związku z czym Zamawiający zwraca się z prośbą o przesłanie oferty cenowej na obsługę prawną w następującym zakresie:

1. Doradztwo prawne przy realizacji umowy na wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej rewaloryzacji siedziby Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza w Warszawie do momentu uzyskania przez Zamawiającego projektu wykonawczego, przewidywanego na dzień 8 maja 2017 r.

2. Reprezentowanie Muzeum na zewnątrz w przypadku sporu natury prawnej z Projektantami w zakresie umowy o której mowa w pkt. 1.

3. Doradztwo w kwestiach prawnych przy podejmowaniu strategicznych decyzji inwestycyjnych.

4. Przygotowanie regulaminu konkursu na wykonanie scenariusza i koncepcji projektu plastycznego wystawy stałej oraz doradztwo prawne do momentu rozstrzygnięcia w/w konkursu.

5. Przygotowanie umów z Wykonawcami: Systemu Informacji Wizualnej; Studium wykonalności; Analizy popytu; Scenariusza i koncepcji projektu plastycznego wystawy stałej.

6. Doradztwo w zakresie aplikowania o środki z Projektu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

7. Doradztwo przy postępowaniach administracyjnych dotyczących w/w rewaloryzacji.

TERMIN REALIZACJI ZADANIA:
Termin realizacji zamówienia: od dnia podpisania umowy – do dnia uzyskania przez Zamawiającego projektu wykonawczego rewaloryzacji siedziby Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza w Warszawie, przewidywanego na dzień 8 maja 2017 r.

ZAŁĄCZNIKI:
Zaproszenie do złożenia oferty – pobierz
Załącznik nr 1, część 1 – pobierz
Załącznik nr 1, część 2 – pobierz