Wernisaż wystawy „Nagroda Polskiej Sekcji IBBY” za rok 2010
Oddział: , Dodano: 3 sierpnia 2011

15 września (czwartek) o godz. 18.00 zapraszamy do Muzeum Literatury na wernisaż wystawy „Nagroda Polskiej Sekcji IBBY” za rok 2010.

Nagroda Polskiej Sekcji IBBY „Książka Roku” została ustanowiona w 1988 roku i jest wręczana dorocznie polskim pisarzom, ilustratorom i grafikom za książki dla dzieci, opublikowane od listopada roku poprzedzającego edycję Konkursu do końca października roku, w którym Nagroda jest przyznawana. Celem Konkursu Książka Roku jest promocja wartościowej i artystycznej polskiej książki dla dzieci i młodzieży.

Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza w Warszawie
Rynek Starego Miasta 20