Uwaga! Muzeum Gombrowicza nieczynne w sobotę! Muzeum Literatury nieczynne w niedzielę!
Oddział: , Dodano: 2 sierpnia 2011

W dniach: 10 września oraz 1 października 2011 r. Muzeum Witolda Gombrowicza będzie nieczynne. Zamykamy ekspozycję i zarabiamy, by w pozostałe dni i podczas wydarzeń artystycznych nasze drzwi były szeroko otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

Natomiast 11 września, w niedzielę, nieczynne będzie Muzeum Literatury na Rynku Starego Miasta 20. W zamian otwieramy drzwi 25 września, w ostatnią niedzielę miesiąca.

Przepraszamy za zmiany i utrudnienia.