Uroczysta Kolacja Mickiewiczowska – licytacja na WOŚP!
Oddział: , Dodano: 7 stycznia 2021

Muzeum Literatury bierze udział w tegorocznym 29 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wraz z Katarzyną Bosacką, Agnieszką i Marcinem Kręglickimi przygotowaliśmy Uroczystą Kolację Mickiewiczowską, którą można wylicytować w serwisie Allegro.

W programie:

• Potrawy i napitki inspirowane biesiadami uwiecznionymi na kartach „Pana Tadeusza” przygotowane przez rodzeństwo znanych warszawskich restauratorów – Agnieszkę i Marcina Kręglickich
  • Opowieści, didaskalia i anegdoty, nie tylko kulinarne, dr hab. Jarosława Klejnockiego, dyrektora Muzeum Literatury w Warszawie.
  • Odczyt fragmentów „Pana Tadeusza” przez pomysłodawczynię kolacji – dziennikarkę Katarzynę Bosacką
  • Możliwość obejrzenia fragmentów rękopisów Adama Mickiewicza pochodzących ze zbiorów muzeum.

Zaproszenie jest dla 4 osób. Licytujcie dla siebie i bliskich!

Aukcja nr 1: – zobacz / licytuj
Aukcja nr 2 – zobacz / licytuj

Kolacja planowana jest 29 stycznia 2021 roku, o godzinie 18.00 w gmachu muzeum przy Rynku Starego Miasta 20 w Warszawie, ale ze względu na sytuację pandemiczną i przepisy dotyczące bezpieczeństwa czas na realizację przedmiotu aukcji jest określony do 31 grudnia 2021 r. Data i szczegóły każdego spotkania ustalane są ze zwycięzcą, po zakończeniu licytacji.

*Zdjęcie potrawy podglądowe