Seanse filmowe dla dzieci w Muzeum Dąbrowskiej
Oddział: , Dodano: 1 czerwca 2021

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na seanse filmowe do Muzeum Marii Dąbrowskiej w kolejne trzy wtorki czerwca. Będziemy wyświetlać film Marysia i krasnoludki. To powstała w 1960 r. w reżyserii Jerzego Szeskiego i Konrada Paradowskiego ekranizacja bajki Marii Konopnickiej O sierotce Marysi i krasnoludkach.

Ze względu na ciągle jeszcze obowiązujące ograniczenia epidemiczne musimy ograniczyć liczbę chętnych i prosić Państwa o zgłaszanie się na adres mailowy: muzeum-dabrowskiej@muzeumliteratury.pl

Seanse: 8, 15, 22 czerwca o godz. 17.00 w Muzeum Marii Dąbrowskiej przy ul. Progi 1 m. 13 (dawniej Polna). Wstęp wolny.

Czy to bajka, czy nie bajka,
Myślcie sobie, jak tam chcecie.
A ja przecież wam powiadam:
Krasnoludki są na świecie!