„Podróż z Pchłą Szachrajką” – zgłoszenia na spektakl: 3 października 2011
Oddział: , Dodano: 2 września 2011

Podróż z Pchłą Szachrajką to pierwszy spektakl Teatru Lektur dla najmłodszych gości Muzeum Literatury. Na przedstawienie składają się wiersze Juliana Tuwima i Jana Brzechwy ułożone w zabawną i barwną historię przez Annę Seniuk, która jest także reżyserem spektaklu.

Motywem przewodnim jest podróż Pchły, która na swej drodze spotyka postaci z innych bajek: Samochwałę, Skarżypytę i zwierzęta z ZOO. Oczywiście wagony ze wszystkimi podróżnymi ciągnie słynna Lokomotywa.

W czasie spektaklu aktorzy: Kinga Ilgner i Maciej Wojdyła rozmawiają z dziećmi o znanych im bajkach, zachęcają do uczestnictwa, dbając o stworzenie nastroju świetnej zabawy.

Są jeszcze wolne miejsca na spektakle w następujących terminach:

3 października (poniedziałek) – godz. 10.00 i 11:15

[Film zrealizowali: Filip Bojarski – kamera; Bartłomiej Kwasek – montaż]

Spektakl przeznaczony jest dla grup liczących około 20-30 osób: przedszkolaków (w wieku 3+) i uczniów zerówki. Cena biletu 10 PLN od osoby.

Zgłoszenia (wyłącznie telefonicznie!) prosimy kierować do Działu Naukowo-Oświatowego: tel. 22/831 76 91.

Przedstawiamy fotografie ze spektaklu:

Fot. Anna Kowalska / ML