Podcast „Z archiwum fonicznego”: Marek Nowakowski
Oddział: , Dodano: 22 maja 2014

W piątek 23 maja 2014 r. z wielkim żalem pożegnamy na Cmentarzu Powązkowskim zmarłego 16 maja br. Marka Nowakowskiego, najbardziej warszawskiego Pisarza, od dawna związanego z Muzeum Literatury, odwiedzającego nasze wystawy, przekazującego nam rękopisy, piszącego teksty do naszych wydawnictw, uczestniczącego w muzealnych spotkaniach i dyskusjach.

Pozostanie w naszej pamięci jako zawsze obecny Przyjaciel. Proponujemy Państwu posłuchanie nagrania dokonanego w roku 2011 przez kustosz Marię Dorotę Pieńkowską.

Posłuchaj: