Piknik literacki dla dzieci „Fiesta w Hiszpanii” – relacja fotograficzna!
Oddział: , Dodano: 3 czerwca 2011

29 maja w Muzeum Literatury odbył się „Piknik literacki dla dzieci. Fiesta w Hiszpanii”. Multidyscyplinarne warsztaty (literatura, taniec, plastyka, muzyka, moda), podróże po świecie hiszpańskiej sztuki, poznawanie kulinarnych zwyczajów Hiszpanii, spotkania z wybitnymi autorami, zabawy ze wspaniałymi książkami, wystawy, pokazy filmów – wszystkie te atrakcje czekały na gości niedzielnego pikniku.

Muzeum Literatury po raz kolejny pokazało się jako miejsce przyjazne dzieciom i ich rodzicom. Patrzyłem na twarze dzieciaków wychodzących – zadowolone (by nie rzec: uszczęśliwione). A jak wiadomo – radość dziecka: bezcenna rzecz.pisze na blogu Jarosław Klejnocki, dyrektor Muzeum Literatury.

Przedstawiamy relację fotograficzną – zdjęcia Maćka Bociańskiego i Anny Kowalskiej.

Godz. 11.00 – 14.30 – fot. Maciek Bociański

Godz. 14.30 – 18.00 – fot. Anna Kowalska