Nieprowincjonalna „Prowincja Gombrowicz”, odcinek III
Oddział: , Dodano: 29 maja 2011

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Prowincja Gombrowicz”: gościem MWG będzie Andrzej Stasiuk – prozaik, dramaturg, poeta, krytyk literacki, wydawca. Laureat Nagrody Literackiej Nike za „Jadąc do Babadag” oraz Nagrody Literackiej Gdynia za powieść „Taksim”, nominowany do Nike również w tym roku za esej: „Dziennik pisany później”.

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 4 czerwca o godz. 16.30 w Muzeum Witolda Gombrowicza. Spotkanie poprowadzi Dominika Świtkowska.

Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny!

Wszystkich zainteresowanych z Radomia do Wsoli dowiezie bezpłatny autobus ITS Michalczewski. Zbiórka przed Teatrem Powszechnym w Radomiu o godzinie 15. 45. Powrót po spotkaniu.

Cykl „Prowincja Gombrowicz” to rozmowy z pisarzami, którzy żyjąc, pracując i tworząc poza geograficznym lub instytucjonalnym centrum, są ważnymi postaciami polskiego życia literackiego i intelektualnego.