Muzeum Witolda Gombrowicza i Tomasz Tyczyński w Trójce
Oddział: , Dodano: 31 stycznia 2011

Słowacki, Herbert, Wyspiański i Gombrowicz – każdy z tych pisarzy miał swój „rok” szumnie świętowany na politycznych i kulturalnych salonach. Co nam po tych oficjalnych uroczystościach zostało? Czy dobrze wykorzystano pieniądze przeznaczone na promocję autorów i ich dzieł? Na te i inne pytania odpowiadali w „Klubie Trójki”: Grzegorz Gauden, dyrektor Instytutu Książki, oraz Tomasz Tyczyński, kierownik Muzeum Witolda Gombrowicza. Audycję w Programie III Polskiego Radia poprowadził Jerzy Sosnowski.

Posłuchaj audycji

Audycji można było posłuchać na antenie „Trójki” 28 stycznia, po godzinie 21.

[ilustracja: screen www.polskieradio.pl]