Muzeum na XXV Targach Książki Historycznej
Oddział: , Dodano: 24 października 2016

W Arkadach Kubickiego w Warszawie rozpoczęły się XXV Targi Książki Historycznej, które potrwają do niedzieli 27 listopada. Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów, Stowarzyszenie Muzealników Polskich, Porozumienie Wydawców Książki Historycznej są organizatorami VII Salonu Książki Muzealnej. Na stoisku nr 90 – stoisku Stowarzyszenia Muzealników Polskich, znajdziecie Państwo m.in. nasze wydawnictwa. Serdecznie zapraszamy.

Targi Książki Historycznej to impreza o charakterze promocyjno-informacyjnym, cyklicznym (odbywa się, co roku) i niekomercyjnym (wstęp na targi jest bezpłatny). Towarzyszą jej liczne imprezy, spotkania autorskie, promocje książek oraz pokazy filmów fabularnych i dokumentalnych.