Zmiana czasu zwiedzania ekspozycji
Oddział: , Dodano: 30 marca 2012

Szanowni Państwo,

Muzeum Literatury na Rynku Starego Miasta w Warszawie będzie czynne w piątek (6 kwietnia) tylko do godz. 13.00. W dniach 7 – 9 kwietnia Muzeum będzie nieczynne.

Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli w okresie Wielkanocnym od 7 – 10 kwietnia będzie nieczynne.

Ponadto informujemy, że od 1 kwietnia nastąpiły zmiany dni zwiedzania ekspozycji w Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli. W sezonie letnim (od 1 kwietnia do 31 października) Muzeum Witolda Gombrowicza będzie czynne od środy do niedzieli, w godzinach 10.00 – 17.00.