„Między wielkim światem a półświatkiem” – prof. Tadeusz Cegielski u Struga
Oddział: , Dodano: 1 czerwca 2011

Muzeum Andrzeja Struga serdecznie zaprasza na spotkanie z prof. Tadeuszem Cegielskim „Między wielkim światem a półświatkiem. Historyczne i fikcyjne postacie tuż przed kryzysem”, na podstawie filmu „Mocny człowiek” wg. Przybyszewskiego z 1929 r.

Wykład będzie dotyczył różnych sposobów ukazywania tematów sensacyjnych w mediach. Na przykładzie filmu „Mocny człowiek” z 1929 r. Zostaną omówione historyczne i fikcyjne postacie, zarówno te zaangażowane w życie społeczne jak i zwyczajni ludzie tuż przed kryzysem.

Wtorek 14 czerwca 2011 r. o godzinie 18.30
Muzeum Andrzeja Struga