Konkurs z okazji Dnia Dziecka – rozwiązanie!
Oddział: , Dodano: 1 czerwca 2011

Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla Państwa konkurs. Zabawa polegała na dopasowaniu dziecięcych portretów pisarzy do podanych przez nas nazwisk.

Bezbłędne odpowiedzi przysłały do nas Pani Małgorzata oraz Pani Patrycja (10/10), tylko dwa razy pomylił się Pan Marek (8/10), nagrodę pocieszenia dostaje od nas także Pani Anna.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Nagrody w postaci publikacji Muzeum Literatury będą do odebrania w holu Muzeum Literatury na Rynku Starego Miasta 20 w Warszawie. Aby odebrać nagrodę należy podać swoje imię i nazwisko. Szczegóły przekażemy e-mailem.

Poprawne odpowiedzi:

Melchior Wańkowicz – 01