Koncert Leny Ledoff we Wsoli
Oddział: , Dodano: 16 stycznia 2011

Muzeum Witolda Gombrowicza zaprasza na kolejny w tym roku koncert – recital charyzmatycznej pianistki rosyjskiej Leny Ledoff. Zapewne z zaproszenia skorzystają ci, którzy poznali artystkę podczas jej koncertu „Komeda- Chopin- Komeda”.

Zachęcamy również wszystkich, którzy jeszcze Leny Ledoff nie słyszeli – w programie koncertu… specjalność artystki: jazzowe impresje an temat dzieł polskich klasyków oraz piosenka filmowa, rosyjska i francuska.

Recital odbędzie się w sobotę, 29 stycznia, o godzinie 17.00 w Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli.

Wstęp wolny!

Wszystkich zainteresowanych koncertem z Radomia do Wsoli dowiezie bezpłatny autobus ITS A. Michalczewski, zbiórka przed Teatrem Powszechnym w Radomiu, o godzinie 16.10.

Uwaga: W piątek, 28 stycznia ekspozycja będzie czynna w godzinach 10.00-15.00, w sobotę 29 stycznia ekspozycja nieczynna, zapraszamy na koncert Leny Ledoff o godz. 17.00

[Fot. Piotr Pudzianowski. Lena Ledoff podczas koncertu w MWG w listopadzie 2009 r.]