Jarosław Klejnocki odznaczony medalem Pro Masovia
Oddział: , Dodano: 24 stycznia 2017

Miło nam poinformować, iż dr Jarosław Klejnocki, dyrektor Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza, został odznaczony medalem „Pro Masovia”. Odznaczenia dokonano 18 stycznia 2017 r. w siedzibie głównej Muzeum, medal wręczyła Agnieszka Kuźmińska, z-ca dyrektora Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

Medal Pamiątkowy „Pro Masovia” jest wyróżnieniem okolicznościowym nadawanym osobom, organizacjom lub instytucjom, które całokształtem działalności zawodowej, społecznej, publicznej lub realizacją swoich zadań na rzecz Województwa Mazowieckiego wybitnie przyczyniły się do gospodarczego, kulturalnego lub społecznego rozwoju Mazowsza.

Serdecznie gratulujemy!

Fot. Anna Kowalska / ML