Ballady Jacka Kaczmarskiego zaśpiewa Kuba Michalski
Oddział: , Dodano: 1 września 2011

20 września (wtorek) o godz. 18.00 w Muzeum Marii Dąbrowskiej na ul. Polnej 40/31 wystąpi Kuba Michalski, który zaśpiewa ballady Jacka Kaczmarskiego. Koncert należy do cyklu „Muzyka dla Marii Dąbrowskiej”.

Kuba Michalski – autor, kompozytor, wokalista i gitarzysta związany od wielu lat z zespołem „Cotton Cat”, z którym nagrał pięć płyt. Dwukrotnie jego piosenki uzyskiwały wyróżnienie na Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Autorskiej OPPA. W duecie z Justyną Bacz wygrał Festiwal Pieśni Leonarda Cohena w Krakowie. Z solowymi recitalami poświęconymi balladom Cohena występował niemal w całej Polsce. W Muzeum Marii Dąbrowskiej artysta wystąpi z repertuarem piosenek Jacka Kaczmarskiego.

Fragment koncertu z piosenkami Jacka Kaczmarskiego w wykonaniu Kuby Michalskiego można posłuchać i zobaczyć na stronie Sądeckiej Telewizji Internetowej TV-NS – zobacz