Apetyt na Gombrowicza 2013 [wideo]
Oddział: , Dodano: 17 lipca 2013

Już wiemy: pierwszym po wakacyjnej przerwie wydarzeniem w Muzeum Witolda Gombrowicza będzie spotkanie z Ritą Gombrowicz. To już 8 września. A na razie relacja z czerwcowego „Apetytu na Gombrowicza”, dwudniowego pikniku artystycznego, w którym uczestniczyło blisko tysiąc osób:

Gośćmi „Apetyt na Gombrowicza” byli:
Prof. Rolf Fieguth, Marcin Piekoszewski, Rüdiger Fuchs, Maja Kleszcz & Incarnations, Michał Malinowski, Teatr Resursa, Orkiestra Dęta „Grandioso”, Krzysztof Daukszewicz, Wojciech Waglewski i Mateusz Pospieszalski

Organizatorami wydarzenia byli:
Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli, Gmina Jedlińsk.
Sponsor wydarzenia: Mazowiecka Spółka Gazownictwa

fot. Dominik Musiałek (fragment fotografii)