Ankieta konsultacyjna dla projektu „Rewaloryzacja siedziby głównej Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza w Warszawie wraz z budową nowej wystawy stałej.”
Oddział: , Dodano: 27 lutego 2020

Szanowni Państwo, poniższa ankieta zawiera szczegółową rozpiskę planowanej inwestycji i nowego programu kulturalno-edukacyjnego.

Prosimy o zapoznanie się z poszczególnymi działaniami i dokonanie oceny kilku tych, które są dla Pana/i najważniejsze. Dzięki temu będziemy mogli ostatecznie uszczegółowić zakres planowanych prac.

Ankieta aktywna będzie do piątku – 28.02.2020 r. Zachęcamy do podzielenia się opinią – wypełnij