Młynarski plays Młynarski w Ogrodzie przez lato
Oddział: , Dodano: 9 czerwca 2021

BILETY WYPRZEDANE!

Ten zespół to synteza mojej dotychczasowej drogi scenicznej, historii rodzinnej oraz przyjaźni z Gabą, Piotrkiem i Wojtkiem. To także spotkanie z własnym ojcem i z wielkim autorem
– tak o projekcie „Młynarski plays Młynarski” mówi Jan Emil Młynarski, syn Wojciecha Młynarskiego.

W 80. rocznicę urodzin Wojciecha Młynarskiego przypominamy Jego wspaniałe i wciąż aktualne teksty piosenek. Zaprosiliśmy Jana Emila Młynarskiego, Gabę Kulkę, Wojciech Traczyka i Piotra Zabrodzkiego do zagrania koncertu na tarasie dawnego domu Władysława Broniewskiego na warszawskim Mokotowie, gdzie od ubiegłego roku Muzeum Literatury organizuje program wydarzeń kulturalnych „OGRÓD PRZEZ LATO”.

Właśnie tutaj zabrzmią piosenki, po które od lat sięga wielu młodych artystów, jednak najpełniej i najciekawiej przedstawia je ten skład. Wojciech Młynarski kochał wielobarwność w muzyce, sztuce, w życiu. Taki też jest obecny program zespołu.Wybitne interpretacje Gaby Kulki wsparte zespołem pod kierownictwem Jan Emila Młynarskiego to podróż przez muzyczne style i nastroje. Jest jazz, dancing, new wave i folk.Zespół w swoim programie dowodzi niezwykle silnego związku między tekstem i muzyką – relacji tak wyjątkowej w twórczości Wojciecha Młynarskiego i kompozytorów z nim współpracujących (W.Korcz, J.Sent, J.Wasowski, J.Derfel …)

KONCERT MŁYNARSKI PLAYS MŁYNARSKI
16 lipca 2021 r. (piątek)

Bilety w cenie: 35 zł dostępne w serwisie ewejściówki: https://bit.ly/3wEVRVL