35. lecie Muzeum Andrzeja Struga
Oddział: , Dodano: 2 listopada 2016

Serdecznie dziękujemy wszystkim Przyjaciołom i Gościom Muzeum Andrzeja Struga, którzy tak licznie przybyli w andrzejkowy wieczór na jubileusz wnosząc do naszego święta życzliwość, zainteresowanie, miłe słowa i ciekawą dyskusję.

Przekazujemy Państwu list nadesłany przez dr Annę Kargol, autorkę książki „Strug. Miarą wszystkiego jest człowiek”.

Szanowni Państwo

Ujęta niezwykłą atmosferą wieczoru 29 listopada br. w Muzeum Andrzeja Struga, pragnę złożyć serdeczne podziękowania wszystkim Państwu, którzy wzięli udział w spotkaniu.

Gorąco dziękuję Panu Profesorowi Tadeuszowi Cegielskiemu za prowadzenie wieczoru i rozmowy, Panu Dyrektorowi Jarosławowi Klejnockiemu za przybycie i uznanie dla książki, Pani Kustosz Katarzynie Piktel za tak znakomite zorganizowanie spotkania i piękną pamiątkę, Panu Sebastianowi Domagale za użyczenie głosu Andrzejowi Strugowi, Panu Prezesowi Wydawnictwa „Rytm” za przybycie i wzięcie udziału w promocji, Panu Krzysztofowi Dubińskiemu za podarunek numizmatu z podobizną Andrzeja Struga, oraz wszystkim Państwu przybyłym na spotkanie za zainteresowanie, słowa uznania i wszystkie gratulacje, które od Państwa otrzymałam.

Muzeum Andrzeja Struga z okazji Jubileuszu 35 lecia istnienia składam życzenia rozwoju i samej pomyślności w przyszłej działalności, niechaj będzie tak owocna i żywa jak dotychczas.

Anna Kargol

Fot. Maciek Bociański