„Dlaczego Gombrowicz nie chodził do teatru?”
Oddział: , Dodano: 19 września 2012

25 października Muzeum Witolda Gombrowicza we Wsoli zaprasza na trzecią część Panelu Gombrowiczowskiego 2012 pt: „Dlaczego Gombrowicz nie chodził do teatru?”, z udziałem Rity Gombrowicz, Wojciecha Majcherka oraz Jacka Wakara jako moderatora.

W dyskusji uczestniczyć będą również jurorzy i uczestnicy X Festiwalu Gombrowiczowskiego. Zastanawiać się będziemy, po co Gombrowiczowi była forma teatralna i co po Gombrowiczu współczesnej formie teatralnej. Ta część panelu odbędzie się w Teatrze Powszechnym w Radomiu o godz. 21.15.

Sponsorami Panelu są: SGB Spółdzielcza Grupa Bankowa, Południowo-Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Jedlińsku oraz Hotel Aviator.

Współorganizacja i patronat: Ambasada Republiki Argentyńskiej. Partner: Wydawnictwo Literackie. Współpraca organizacyjna: Teatr Powszechny im. J. Kochanowskiego w Radomiu.
Zapraszamy!

czwartek 25 października 2012, godz. 21.15, Teatr Powszechny, Radom:
Dlaczego Gombrowicz nie chodził do teatru?

Dyskusja otwarta z udziałem Rity Gombrowicz, Wojciecha Majcherka (TVP Kultura) oraz jurorów i uczestników Festiwalu Gombrowiczowskiego. Moderator: Jacek Wakar (Program II Polskiego Radia).