Wykład prof. Anny Sieradzkiej „Moda męska – lata 20, lata 30. Stroje codzienne, sportowe, wieczorowe”
Oddział: , Dodano: 2 października 2011

Muzeum Andrzeja Struga zaprasza na wykład prof. Anny Sieradzkiej „Moda męska – lata 20, lata 30. Stroje codzienne, sportowe, wieczorowe”.

25 października (wtorek) godz. 18.30
Muzeum Andrzeja Struga
Al. Niepodległości 210 m. 10 A
00-608 Warszawa

Profesor Anna Sieradzka zaprezentuje podczas wykładu modę męską międzywojnia, uwzględniając oczywiście bogate tło historyczne i społeczne. Wykład będzie kontynuacją i dopełnieniem zeszłorocznej prezentacji mody damskiej lat 20 i 30 / Chłopczyce i damy II Rzeczypospolitej/. Oczywiście słowa zostaną poparte bogatym materiałem ikonograficznym.