Wydarzenie kulturalne w Muzeum Witolda Gombrowicza wspierają…
Oddział: , Dodano: 7 maja 2012

Południowo-Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Jedlińsku, Gmina Jedlińsk, Mazowiecka Spółka Gazownictwa Oddział Zakład Gazowniczy Radom, Krzyżanowscy Sp. z o.o., Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu, Zakłady Automatyki KOMBUD S.A., Grupa KK Agencja reklamowa-drukarnia, Hotel Aviator, Instytut Technologii i Eksploatacji Państwowy Instytut Badawczy Radom, Piekarnia Fogiel & Fogiel, Pan Andrzej Zimniak, Zaginione Studio Agencja Reklamowa, Trend Glass Sp. z o.o, Elnex, Kwiaciarnia pod Katedrą, Fundacja Wsola Pomost, Zakład Masarski Krawczyk, Centrum Radom.