Wspólne czytanie „Potopu” Henryka Sienkiewicza
Oddział: , Dodano: 30 lipca 2014

Zapraszamy do ogrodu Muzeum Władysława Broniewskiego na wspólne czytanie „Potopu” Henryka Sienkiewicza. 6 września (sobota) w godz. 11.00 – 13.00. Czytać z nami będzie Sławomir Holland.

W tym roku, 6 września, pragnę zaprosić Państwa do lektury „Trylogii” Henryka Sienkiewicza. W powieściach tworzących ten cykl pierwszy polski noblista w wyjątkowy sposób połączył głęboki patriotyzm z fascynującą przygodą, a nierzadko komizmem i humorem. „Trylogia” to obraz Polski różnorodnej i wielokulturowej, to wyraz naszych narodowych tęsknot i marzeń, kronika naszych militarnych oraz duchowych zwycięstw – Prezydent RP Bronisław Komorowski.

Więcej o akcji na stronie www.prezydent.pl – czytaj