Wieczór wspomnień o Piotrze Kuncewiczu
Oddział: , Dodano: 10 marca 2012

17 kwietnia (wtorek) o godz. 18.30 Muzeum Andrzeja Struga zaprasza na „Wieczór wspomnień o Piotrze Kuncewiczu”

W tym roku mija piąta rocznica śmierci Piotra Kuncewicza, krytyka literackiego, eseisty, znawcy teatru autora książek Agonia i nadzieja, Samotni wobec historii. Piotr Kuncewicz był wieloletnim prezesem Związku Literatów Polskich i wykładowcą w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej. Pisarza wspominać będą jego przyjaciele m. in. Grzegorz Wiśniewski i Tomasz Szmagier i Janusz Termer.

Muzeum Andrzeja Struga
Al. Niepodległości 210 m. 10 A