Wideo z warsztatów „Słowa i dźwięki” Maliny Sarnowskiej
Oddział: , Dodano: 19 października 2010

W Muzeum Literatury regularnie organizowane są warsztaty „Słowa i dźwięki”, prowadzone przez Malinę Sarnowską. Te popularne warsztaty, adresowane do dwu-, trzy- i czterolatków, cieszą się dużym zainteresowaniem dzieci i ich rodziców.

Wśród obrazów i regałów z zabytkowymi książkami z biblioteki Juliana Tuwima dzieci przenoszą się w świat dźwięków, uczą się piosenek, tańczą, poznają instrumenty muzyczne. Zajęcia uczą współpracy z innymi dziećmi i zachęcają rodziców do wspólnej zabawy.

Dla tych z Państwa, którzy jeszcze nie mieli okazji odwiedzić nas wraz ze swoimi pociechami, przygotowaliśmy krótką relację filmową. Już teraz zapraszamy na kolejną edycję warsztatów.

Realizacja materiału wideo: Bartłomiej Kwasek / ML

Zajęcia prowadzi Malina Sarnowska – skrzypaczka, pedagog i animatorka życia muzycznego. Ukończyła z wyróżnieniem warszawską Akademię Muzyczną w klasie skrzypiec prof. Julii Jakowicz oraz podyplomowe studia pedagogiki muzyki i tańca „Orff Schulwerk” w Instytucie Orffa w Salzburgu. Pracą pedagogiczną zajmuje się od 13 lat, przez 6 lat uczyła w Danii. Od kilkunastu lat zaangażowana w koncerty edukacyjne (jako prowadząca i jako wykonawczyni), również przy Filharmonii Narodowej. W 2003 r. otrzymała dyplom Ministra Kultury za szczególne osiągnięcia w upowszechnianiu kultury. Założycielka Artystycznej Inicjatywy Młodych i współtwórczyni autorskich letnich warsztatów muzycznych przy Galerii Działań na Ursynowie. 

>>> Patrz też: oferta edukacyjna Muzeum Literatury – więcej

[fot. Maciek Bociański / ML]


Dodaj komentarz:

Przed dodaniem komentarza prosimy o przepisanie słów z obrazka (zabezpieczenie przed spamem).

 
Copyright © 2010-2017 Muzeum Literatury | Cennik | Polityka prywatności | Logotyp ML | Przetargi i zamówienia publiczne | BIP