Warsztaty plastyczne – malowanie portretu rodzinnego. Zapraszamy! [wideo]
Oddział: , Dodano: 18 lutego 2011

6 marca, w ostatnią niedzielę przed zamknięciem wystawy „Podróż trzech króli”, zapraszamy na wspólne z artystą Markiem Jaromskim malowanie Portretu rodzinnego Jako w niebie tak i na ziemi.

Marek Jaromski zaprasza na warsztaty:

[zwiastun zrealizowali: Piotr Dymmel & Bartłomiej Kwasek]

Warsztaty plastyczne trwać będą od godziny 12.00 do 16.00 i przeznaczone są dla wszystkich chętnych – bez ograniczeń wieku.

O godzinie 13.00 i 15.00 kustosz Elżbieta Szymańska oprowadzi zainteresowanych po wystawie.

6 marca (niedziela) 2011 r.
Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza
Rynek Starego Miasta 20 w Warszawie

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Marek Jaromski – autor prac z pogranicza malarstwa, grafiki i rzeźby, twórca instalacji przestrzennych, do których włącza muzykę i poezję. Słynie z zamiłowania do aniołów i angelologii. Swoje prace wystawiał w prestiżowych galeriach w kraju i za granicą. Obecnie niektóre z jego prac można zobaczyć na wystawie „Podróż Trzech Króli wg T.S. Eliota” w Muzeum Literatury.

[fot. Piotr Dymmel / ML]