TVN24 w Muzeum Literatury o Władysławie Bartoszewskim [wideo]
Oddział: , Dodano: 9 marca 2011

TVN 24 nagrał w Muzeum Literatury jeden z odcinków swojego filmu o Władysławie Bartoszewskim. Justyna Pochanke rozmawiała w czytelni Muzeum Literatury z Profesorem o Tygodniku Powszechnym. A my przygotowaliśmy relację z wydarzenia. W filmie mówi Maciej Starczewski z TVN-u:

[relacja z planu: Filip Bojarski, Piotr Dymmel – kamery, Maciek Bociański – foto, Bartłomiej Kwasek – montaż]

Jest to cykl rozmów z profesorem Bartoszewskim, który realizujemy dla TVN24 i który jest podróżą po jego życiu – mówi Maciej Starczewski. Każda kolejna rozmowa, a jest tych rozmów jedenaście, opowiada o innym rozdziale życia Profesora. – dodaje.

Nagranie zostało zrealizowane w czytelni Muzeum Literatury na Rynku Starego Miasta 20 w Warszawie. Rozmowa dotyczyła Tygodnika Powszechnego.

Przedstawiamy zdjęcia Maćka Bociańskiego z planu.