Turnieje szachowe w Ogrodzie przez lato
Oddział: , Dodano: 9 lipca 2021

Zapraszamy wszystkich pasjonatów szachów do ogrodu Muzeum Władysław Broniewskiego na turnieje szachowe! W ramach letniego programu „Ogród przez lato” już po raz drugi przygotowaliśmy dla Państwa turniej szachów szybkich (10 minut) i błyskawicznych (3 minuty).

Udział w rozgrywkach odbywa się poprzez zgłoszenia, prowadzimy zapisy. Ze względów bezpieczeństwa przyjmujemy maksymalnie 12 uczestników na jedno spotkanie. O przyjęciu na turniej decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia: zapisy@muzeumliteratury.pl z dopiskiem w temacie (szachy).

Zgłoszenie na turniej jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu bezpieczeństwa: czytaj

Spotykamy się:
• 18 lipca (niedziela) 13:00 – 16:00 – szachy szybkie
• 1 sierpnia (niedziela) 13:00 – 16:00 – szachy błyskawiczne

Miejsce: ogród Muzeum Władysława Broniewskiego, ul. Jarosława Dąbrowskiego 51 w Warszawie.

„Ogród przez lato” to program letnich wydarzeń organizowany w ogrodzie Muzeum Władysława Broniewskiego. Stworzyliśmy bezpieczną, przyjazną przestrzeń na świeżym powietrzu, gdzie rozmawiać będziemy o literaturze, słuchać koncertów, brać udział w warsztatach rodzinnych.