„Tam, gdzie kończy się muzyka” – koncert Katarzyny Jamróz i Aleksandra Trąbczyńskiego
Oddział: , Dodano: 23 listopada 2010

Zapraszamy do Muzeum Literatury na koncert. Piosenki Edith Piaf w tłumaczeniu A. Ozgi zaśpiewa Katarzyna Jamróz. Akompaniować będzie Hadrian Tąbecki – fortepian.

Minirecital piosenek Georges’a Brassensa w tłumaczeniach m.in. J. Przybory i W. Młynarskiego wykona Aleksander Trąbczyński

8 grudnia (środa) 2010 r, godz. 18.00
Muzeum Literatury

Rynek Starego Miasta 20

Wstęp wolny! Zapraszamy

Będzie to drugi z cyklu koncertów „Bo bez miłości ani rusz”, na który zapraszają Burmistrz Dzielnicy Śródmieście Miasta Stołecznego Warszawy Wojciech Bartelski oraz Dyrektor Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza dr Jarosław Klejnocki.