Stefan Chwin w Muzeum Gombrowicza
Oddział: , Dodano: 3 czerwca 2011

Stefan Chwin był gościem Muzeum Gombrowicza podczas drugiego spotkania w ramach cyklu „Prowincja Gombrowicz”.

Rozmowę z pisarzem prowadzili: Dominika Świtkowska i Tomasz Tyczyński.

Podczas spotkania mówiono nie tylko o najnowszej książce „Panna Ferbelin” ale także o „Dzienniku dla dorosłych” i poruszanych w nim tematach pozaliterackich.

Prezentujemy relację filmową:

Cykl „Prowincja Gombrowicz” to rozmowy z pisarzami, którzy żyjąc, pracując i tworząc poza geograficznym lub instytucjonalnym centrum, są ważnymi postaciami polskiego życia literackiego i intelektualnego.