Spotkanie z krakowskim poetą i satyrykiem Franciszkiem Klimkiem
Oddział: , Dodano: 15 stycznia 2015

Muzeum Władysława Broniewskiego zaprasza 20 lutego (piątek) o godzinie 18:00 na spotkanie z Franciszkiem Klimkiem, autorem tomu wierszy pt. „Koty są dobre na wszystko”.

Tomik wierszy „Koty są dobre na wszystko” jest zbiorem 93 utworów krakowskiego poety i satyryka Franciszka Klimka. Obok subtelnych liryk i błyskotliwych limeryków (bardzo cenionych przez samą Wisławę Szymborską) znajdziemy w nim utwory poważne, a nawet filozoficzne, naznaczone wielką miłością i „franciszkańskim”, wręcz zrozumieniem dla losu zwierząt.

Muzeum Władysława Broniewskiego
Ul. Dąbrowskiego 51 w Warszawie