„Sen motyla” – rodzinne spotkanie z bajką filozoficzną [wideo]
Oddział: , Dodano: 1 października 2011

Muzeum Literatury zaprasza dzieci w wieku 4 – 8 lat z dorosłymi opiekunami na rodzinne spotkanie z bajką filozoficzną pt. „Sen motyla” na motywach chińskiej przypowieści filozoficznej.

Dzięki wspólnemu kreowaniu przez dzieci i dorosłych postaci i miejsc, tworzy się niepowtarzalna sytuacja, gdzie dorośli wspierają dzieci swoim doświadczeniem, umiejętnościami i wiedzą, a dzieci w poczuciu bezpieczeństwa mogą wykorzystać swoją nieograniczoną fantazję.

Każdy z uczestników, niezależnie od wieku i zdolności może odnaleźć odpowiednią dla siebie formę twórczej ekspresji i poczuć się prawdziwym współtwórcą całej historii.

Zajęcia przygotowane przez Stowarzyszenie „Zaczarowana dorożka” prowadzą: Ewa Andrearczyk, Izabela Burska, Małgorzata Fus, Joanna Pobudkiewicz.

Zapraszamy w niedzielę 20 listopada 2011 roku o godzinie 12.00
Muzeum Literatury