Program satyryczno-kabaretowy „Nic nowego pod słońcem”
Oddział: , Dodano: 11 października 2011

24 października (poniedziałek) o godz. 18.00 Muzeum Marii Dąbrowskiej zaprasza na program satyryczno-kabaretowy „Nic nowego pod słońcem”.

Wystąpi Sławomir Holland.

W programie teksty Oskara Kanitza, Benedykta Hertza, Juliana Tuwima, Jerzego Jurandota, Mariana Hemara, Bolesława Leśmiana, Konstantego I. Gałczyńskiego

Muzeum Marii Dąbrowskiej
ul Polna 40 m. 31
00-635 Warszawa

O spektaklu „Nic nowego pod słońcem” w wykonaniu Sławomira Hollanda pisze Jacek Bursztynowicz:

Nie przemawia do nas, nie recytuje, nie występuje ale rozmawia, przedstawia swój punkt widzenia (…), czaruje nas swoim wdziękiem nieco zawstydzonego, kulturalnego i eleganckiego inteligenta. Spontanicznie i brawurowo, lirycznie i refleksyjnie dzieli się z nami przemyśleniami na temat motywu przewodniego spektaklu, który brzmi: Nic nowego pod słońcem.

Fot. Maciek Bociański / ML