Premiera tomu wierszy Marcina Świetlickiego „Ale o co ci chodzi?”.
Oddział: , Dodano: 11 kwietnia 2019

Premiera tomu wierszy Marcina Świetlickiego „Ale o co ci chodzi?”. Z autorem rozmawiać będą Paweł Sołtys i Jarosław Borowiec.

„Ale o co ci chodzi” – zawiera 44 nowe wiersze; rysunki do książki przygotował Marcin Maciejowski; a książkę wyda Wydawnictwo Wolno. To pierwszy tom Marcina Świetlickiego ze znakiem zapytania w tytule.

Zapraszamy do Muzeum Literatury w piątek, 24 maja, o godz. 19:00. Rynek Starego Miasta 20 w Warszawie.

Marcin Świetlicki – poeta, prozaik, wokalista zespołu „Świetliki”. Opublikował kilkanaście książek poetyckich. Mieszka w Krakowie.

Sponsorem wieczoru jest: CEDC