Paryż: Pierwsze międzynarodowe seminarium „Maria Szymanowska (1789 – 1831) i jej czasy”
Oddział: , Dodano: 4 września 2011

30 września (piątek) 2011 r. w Towarzystwie Historyczno-Literackim / Bibliotece Polskiej w Paryżu oraz 1 października (sobota) 2011 r. w Stacji Naukowej Polskiej Akademii Nauk w Paryżu odbędzie się pierwsze międzynarodowe seminarium „Maria Szymanowska (1789 – 1831) i jej czasy”. Seminarium jest częścią projektu „Maria Szymanowska – kobieta Europy”.

Seminarium odbędzie się w języku francuskim.

Szczegółowy program oraz dodatkowe informacje w załączniku – 1er Colloque International Maria Szymanowska (1789 – 1831) et son temps – pobierz [PDF]

[Maria Szymanowska – portret Józefa Oleszkiewicza, fragment. Fot. Maciek Bociański / ML]

Słowa kluczowe: , ,