„Ołówkiem i rylcem” – prace Macieja Kopeckiego. Zaproszenie na wernisaż
Oddział: , Dodano: 1 lipca 2011

14 lipca (czwartek) o godz. 12.00 zapraszamy do Muzeum Literatury na wernisaż wystawy „Ołówkiem i rylcem” – prace Macieja Kopeckiego z Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych S.A.

Wystawa w Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza w Warszawie przygotowana przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych S.A.

Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza
Rynek Starego Miasta 20

Serdecznie zapraszamy!

Wystawa czynna będzie od 15 lipca do 11 września 2011 r.

Jan Maciej Kopecki – urodził się w roku 1945 w Ostrowie Wielkopolskim. Absolwent Wydziału Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 1973 roku mieszka w Warszawie i pracuje w Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych S.A. Grafik, projektant, rytownik, autor banknotów, znaczków pocztowych, prac graficznych, miedziorytów, stalorytów. Prace J. M. Kopeckiego znajdują się w zbiorach kolekcjonerów na całym świecie.