Noc w Muzeum! Premierowa transmisja online!
Oddział: , Dodano: 14 maja 2020

Nocą, gdy nie ma ludzi, muzeum budzi się do życia. Na wystawie „August Zamoyski. Myśleć w kamieniu” w najbliższą sobotę w nocy będą dziać się rzeczy niezwykłe.

Premierowa transmisja online: sobota, 16 maja, godz. 23:00. Materiał transmitowany będzie równolegle na kilku kanałach. Zapraszamy na profil Facebookowy Muzeum Literatury, premiera będzie dostępna także na stronie internetowej Muzeum Literatury [transmisja dostępna będzie w oknie poniżej]

Zamknięcie wszystkiego. Pustki. Pandemia. Muzea nieczynne do odwołania. W tym czasie w Muzeum Literatury dzieje się mnóstwo rzeczy. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia premierowej transmisji wideo z zamkniętej dla zwiedzających wystawy „August Zamoyski. Myśleć w kamieniu”, gdzie nocą z całkowitej ciemności wyłonią się rzeźby Augusta Zamoyskiego.

Autorem projekcji oraz wideo jest Piotr Janowczyk – artysta wizualny i historyk sztuki.

Wsparcie technologiczne: Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie. kierunek: Grafika