Nic nowego pod słońcem – zdjęcia ze spektaklu
Oddział: , Dodano: 14 marca 2011

W Muzeum Władysława Broniewskiego odbyło się przedstawienie „Nic nowego pod słońcem”. W programie satryczyno-literackim wystąpił Sławomir Holland.

Spektakl oparty jest na tekstach Oskara Kanitza, Benedykta Hertza, Juliana Tuwima, Jerzego Jurandota, Mariana Hemara, Bolesława Leśmiana i Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego.

O spektaklu „Nic nowego pod słońcem” w wykonaniu Sławomira Hollanda pisze Jacek Bursztynowicz:

Nie przemawia do nas, nie recytuje, nie występuje ale rozmawia, przedstawia swój punkt widzenia (…), czaruje nas swoim wdziękiem nieco zawstydzonego, kulturalnego i eleganckiego inteligenta. Spontanicznie i brawurowo, lirycznie i refleksyjnie dzieli się z nami przemyśleniami na temat motywu przewodniego spektaklu, który brzmi: Nic nowego pod słońcem.

Przedstawiamy zdjęcia ze spektaklu, który odbył się w Muzeum Władysława Broniewskiego 8 marca 2011 r. Fot. Maciek Bociański / ML.