Nawojska: Szymborska & Porazińska / koncert
w Ogrodzie przez lato
Oddział: , Dodano: 20 lipca 2021

Asia Nawojska oprócz własnego repertuaru zaprezentuje autorskie kompozycje do wybranych wierszy Wisławy Szymborskiej oraz zinterpretuje na nowo fragmenty prozy Janiny Porazińskiej. Koncert opracowany na trio w składzie Asia Nawojska – wokal i fortepian, Magda Nawojska – skrzypce oraz Klaudia Borowiec – wiolonczela.

Asia Nawojska – tworzy, pisze, gra i śpiewa, pianistka, wokalistka, aranżer. Laureatka Ogólnopolskich Festiwali zarówno jako autorka, jak i interpretatorka m.in. I miejsca na 53. Studenckim Festiwalu Piosenki. Pomysłodawczyni i reżyserka koncertu „Lema Pamięci” organizowanego w ramach Roku Lema. Szukająca, i z radością błądząca, gdzieś pomiędzy muzyką klasyczną, alternatywą a indie popem i folkiem, samozwańczo nazywająca swoją muzykę częścią eclectic soundu.

W 2018 roku wystartowała z debiutancką, samodzielnie wydaną EP „Kwiaty do domu”, nagrywając na niej autorski materiał. Na scenie pojawia się solowo wraz z ukochanym pianinem lub w wymarzonym trio obok wiolonczeli oraz skrzypiec. Wystąpiła m.in na SLOT Art Festiwalu, Festiwalu Kmina is Real oraz supportowała Mikromusic i Kwiat Jabłoni. W czerwcu 2021 roku wydała singiel „Czekam”.

KONCERT „Nawojska: Szymborska & Porazińska”
30 lipca 2021 r. (piątek)
godz. 20.00

Bilety w cenie 35 zł dostępne w serwisie ewejściówki: https://tiny.pl/9xddq

Muzeum Władysława Broniewskiego
oddział Muzeum Literatury
ul. J. Dąbrowskiego 51
00-267 Warszawa

Regulamin: https://tiny.pl/9xdhr


Dodaj komentarz:

Przed dodaniem komentarza prosimy o przepisanie słów z obrazka (zabezpieczenie przed spamem).

 
Copyright © 2010-2017 Muzeum Literatury | Cennik | Polityka prywatności | Logotyp ML | Przetargi i zamówienia publiczne | BIP