Narodowe Czytanie „Quo vadis?” w Muzeum Literatury
Oddział: , Dodano: 26 lipca 2016

3 września (sobota) o godzinie 12 Muzeum Literatury serdecznie zaprasza do udziału w Narodowym Czytaniu Quo vadis? Henryka Sienkiewicza. Lektura będzie miała charakter synchroniczny – proponujemy naszym Gościom wspólne odczytanie fragmentu powieści Noblisty – wraz  z pracownikami Muzeum i prowadzącym spotkanie Tomaszem Motyką, aktorem Teatru Polonistyki UW im. Eligiusza Szymanisa, instruktorem teatralnym. Następnie zapraszamy do indywidualnej lektury wybranych przez Państwa, ulubionych fragmentów dzieła oraz wzniesienia toastu za Autora lampką wina. Podczas spotkania czynna będzie jubileuszowa wystawa Album Sienkiewiczowskie.

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Tekst na sobotnie czytanie – pobierz

Muzeum Literatury
Rynek Starego Miasta 20 w Warszawie