Konkurs na opracowanie konspektu scenariusza i koncepcji projektu wystawy stałej Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza w Warszawie
Oddział: , Dodano: 10 września 2016

Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza ogłasza konkurs na opracowanie konspektu scenariusza i koncepcji projektu wystawy stałej poświęconej swojemu patronowi.

Zakres opracowania pracy konkursowej:

– Narracja oparta na biografii Adama Mickiewicza, z uwzględnieniem kontekstów epoki oraz (ewentualnie) rozszerzeniem na współczesność (XX wiek, emigracja – środowisko paryskiej „Kultury” itp.).

Uwaga: Ekspozycja powinna bazować na zbiorach Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza w Warszawie, z ograniczeniem ewentualnych wypożyczeń i depozytów do absolutnego minimum.

Szczegółowe informacje, ogłoszenie o konkursie, regulamin oraz załączniki na stronie – zobacz

Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w konkursie: 17 października 2016, do godz. 15:00.