Koncert Muńka Staszczyka podczas finisażu wystawy o Broniewskim
Oddział: , Dodano: 1 września 2012

Ostatnim wydarzeniem towarzyszącym wystawie Broniewski. Próba portretu był akustyczny koncert Muńka Staszczyka. Artyście towarzyszyli Paweł Nazimek i Jan Pęczak. Muzycy wykonali m.in. Kalambury – utwór skomponowany do słów Władysława Broniewskiego, Poeci umierają – z najnowszego albumu Old is Gold, który będzie miał swoją premierę 16 października, a także najbardziej znane kompozycje T.Love, w tym Warszawa, King.

„Kalambury”

Na zakończenie wieczoru, goście udali się na ostatnie oprowadzanie po ekspozycji w towarzystwie jej autora, Sławomira Kędzierskiego. Była to także okazja do pozyskania autografu Muńka Staszczyka i chwili rozmowy ze świętującym w tym roku 30-lecie pracy twórczej Artystą.

A my zapraszamy do spotkań z Władysławem Broniewskim w Muzeum Poety – oddziale Muzeum Literatury jego willi na warszawskim Mokotowie.

Przedstawiamy fotografie z koncertu.

Fot. Maciek Bociański / ML

Słowa kluczowe: , , ,