Fragment koncertu „Do potomnego” [wideo & zdjęcia]
Oddział: , Dodano: 21 grudnia 2014

12 grudnia 2014 r. w Muzeum Literatury odbył się koncert „Do potomnego”. Usłyszeliśmy wiersze i pieśni poetów Polski Walczącej: Tadeusza Gajcego, Andrzeja Trzebińskiego, Wacława Bojarskiego, Józefa Szczepańskiego, Zdzisława Stroińskiego, Wojciecha Mencla, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Krystyny Krahelskiej, Teresy Bogusławskiej, Jana Romockiego. Wystąpili: Dagmara Sokalska – śpiew, Katarzyna Kulik – recytacje, Norbert „Smoła” Smoliński – śpiew i recytacje, Michał Szymkiewicz oraz Tomasz Zień – akompaniament. Scenariusz koncertu napisała Maria Dorota Pieńkowska.

Przestawiamy fragment wieczoru.

Kamera: Piotr Dymmel, fotografie Anna Kowalska