Czarna torba „z Schulzem” już w sprzedaży!
Oddział: , Dodano: 21 stycznia 2013

Czarna torba płócienna z reprodukcją pracy Brunona Schulza już w Muzeum Literatury!

Poprzednia, biała torba, która dodawana była gratis do katalogu wystawy „Bruno Schulz. Rzeczywistość przesunięta” cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Postanowiliśmy wyprodukować w tym roku wersję czarną, którą mogą Państwo nabyć osobno (bez katalogu).

Reprodukowane dzieło to „Józef na stacji kolejowej”. Torbę mogą Państwo nabyć na Rynku Starego Miasta 20 w Warszawie, w holu Muzeum Literatury (cena: 15 zł). Wystawa „Bruno Schulz. Rzeczywistość przesunięta” czynna była do końca 2012 r.

Patrz też: katalog wystawy „Bruno Schulz. Rzeczywistość przesunięta” – więcej

Fot. Maciek Bociański / ML