Angelologia i dal… Małe misterium anielskie Jerzego Derfla
Oddział: , Dodano: 15 listopada 2013

Muzeum Marii Dąbrowskiej zaprasza na spektakl „Angelologia i dal… Małe misterium anielskie Jerzego Derfla”.

Wystąpią: Monika Świtaj, Stanisław Górka, Wojciech Machnicki, przy pianinie Jerzy Derfel. Scenariusz i reżyseria Stanisław Górka. Muzyka: Jerzy Derfel, słowa: K. I. Gałczyński, L. Gierwaiłło, I. Sarnecka-Derkacz oraz twórcy anonimowi.

Spotkanie odbędzie się 16 grudnia (poniedziałek) o godz. 18.00 w Muzeum Marii Dąbrowskiej, ul. Polna 40 m. 31 w Warszawie.

Wieczór przygotowano dzięki dotacji Funduszu popierania Twórczości Stowarzyszenia Autorów ZAiKS.

Fot. Maciek Bociański / ML